Kurumsal SEO

Seo Danışmanlığı ( Arama motoru optimizasyonu ), web sitenizin arama motorlarına uygun haline getirilip google arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmaların bütünüdür. Yurtdışında SEO ( Search Engine Optimization ) olarak anılan bu işlem Türkçe'ye çevrildiğinde Arama Motoru Optimizasyonu ( AMO ) ismini almıştır.

Arama motoru optimizasyonu işini anlamak için bir teknik terimin bilinmesi gerekmektedir:SERP

SERP (Search Engine Result Page)  yani "Arama Motoru Sonuç Sayfası" anlamına gelmektedir. Örneğin ; Google da arama yaptığınız zaman sol tarafta ve sağ tarafta sonuçlar görürsünüz. Sol tarafta görmüş olduğunuz sonuçlar Google'ın arama kelimemiz karşılığında bizim karşımıza çıkan doğal sonuçlar yani SERP'tir. Sağ tarafta ise ücret ödenmesi durumunda çıkan sonuçlar görüntülenmektedir.

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız

SEO Paketleri

Böl

İhtiyacınıza göre bir SEO Paketi Seçin! Kurumsal SEO Fiyatları

İlk Sayfa Garantili SEO Paketleri

İlk Sayfa Garantili SEO Paketleri


İlk Sayfa Garantili SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel ve profesyonel SEO çalışmalarını içermektedir. Çalışma başlangıcında sitenizin SEO konusundaki eksiklikleri giderilir ve 12 ay boyunca sitenizin backlinkleri güçlendirilir. Yükselme garantisi vardır. İlk sayfa kelime garantileri için paketlerimizi inceleyiniz.

FİYATLARI VE PAKETLERİ İNCELEYİN!

Yükselme Garantili SEO Paketleri

Yükselme Garantili SEO Paketleri


Yükselme Garantili SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel ve profesyonel SEO çalışmalarını içermektedir. Çalışma başlangıcında sitenizin SEO konusundaki eksiklikleri giderilir ve 12 ay boyunca sitenizin backlinkleri güçlendirilir. Yükselme garantisi vardır. Yükseleme kelime garantileri için paketlerimizi inceleyiniz.

FİYATLARI VE PAKETLERİ İNCELEYİN!

Tek Seferlik SEO Paketleri

Tek Seferlik SEO Paketleri


Tek Seferlik SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel SEO çalışmalarını içermektedir. Çalışma başlangıcında sitenizin SEO konusundaki eksiklikleri giderilir ve sitenizin backlinkleri güçlendirilir. Yükselme ve ilk sayfa garantisi yoktur.FİYATLARI VE PAKETLERİ İNCELEYİN!

Bölgesel SEO Paketleri

Bölgesel SEO Paketleri


Bölgesel SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel SEO çalışmalarını içermektedir. Temel SEO çalışması bölgenize ve çevrenize uygun kelimelerde yapılmaktadır. Örneğin: "adana halı yıkama" gibi. Yükselme garantisi vardır. İlk sayfa kelime garantileri için paketlerimizi inceleyiniz.

FİYATLARI VE PAKETLERİ İNCELEYİN!

İçerik Bazlı SEO Paketleri

İçerik Bazlı SEO


İçerik Bazlı SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan içerik SEO çalışmalarını ve Backlink çalışmalarını içermektedir. İçerik Bazlı SEO çalışması site içerisine içerik ekleme ve site dışından bloglara içerik ekleyerek size link verme işlemlerini kapsar.

FİYATLARI VE PAKETLERİ İNCELEYİN!

Kurumsal SEO Yani buradan şunu anlıyoruz ki eğer sol tarafta çıkarsanız, ücret ödemeden istediğiniz kelimelerde müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer çıkmazsanız, size insanların internet üzerinden ulaşabilmesi için sürekli para ödeyip sağ tarafta çıkmanız gerekmektedir.

Seo Danışmanlığı ( Arama Motoru Optimizasyonu ) yaptırmak ne işime yarar?

Sitenize Arama motoru optimizasyonu ( Seo Danışmanlığı ) yaptırırsanız, hem arama sonuçlarında çıkarak firmanıza marka değeri kazandırırsınız, hem de internet üzerinden size ulaşacak müşteri sayınızı çoğaltarak kazancınızı arttırırsınız.

Kurumsal SEO nedir?

Sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, Google'ın sıralama kriterlerinin incelenmesi sonucu firmalara özel olarak verilen hizmete Kurumsal SEO adı verilir. CMS Bilişim olarak, bireysel sitelere değil de sürekli olarak firmalara bu hizmeti verdiğimiz için, Kurumsal SEO konusunda gerek üstümüze düşen işlerde, gerekse firmalarla olan ilişkilerimizde profesyonelce bir yaklaşımımız olmaktadır.

SEO Danışmanlığı Nedir?SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı, siteniz üzerinde sürekli çalışma yaparak sizi ilk sayfada tutmak için yapılan işlemler bütünüdür. Bunlar site içi faktörler ve site dışı faktörler olarak iki dalda ele alınır. Site içi faktörlere meta yapılandırılması, kodların google algoritmasına uygun hale getirilmesi vb. işlemler, site dışı faktörlere ise backlink çalışması, sosyal medya ve bloglarda etkin olma gibi faktörler yüzeysel olarak açıklanabilir.

SEO Uzmanı kimdir?

SEO Uzmanı, Google arama motoru sonuçlarında sitenizi ilk sayfaya, bugüne kadar edindiği tecrübeleri kullanarak taşıyan kişilere verilen isimdir. SEO Uzmanı, gerek forumlarda yenilikleri takip ederek, gerekse kobay siteler ile bu testleri yaparak tecrübeler edinir ve bu tecrübesini sitenizi Google arama sonuçlarında ilk sayfaya taşıyarak firmanıza aktarır.

Google Optimizasyonu Nedir?

Google Optimizasyon işlemi web sitenizi Google arama motoruna uyumlu hale getirmektir. Google'da ilk sayfada çıkmak diğer arama motorlarına göre size çok daha büyük avantaj sağlayacaktır. Çünkü ülkemizde %80'e varan oranlarda ve dünyada ise %60 oranında Google Arama Motoru kullanılmaktadır. Bu yoğunlukta bir kullanımdan dolayı Google diğer arama motorları yahoo, bing yandex gibi rakiplerine karşı oldukça avantajlı bir konumdadır dolayısıyla sizin Google arama sonuçlarında ilk sayfada yer almanız demek, rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçmeniz anlamına gelmektedir.

Çalışma Yönteminiz Nasıl?

Arama Motoru Optimizasyon (SEO Danışmanlığı) süreklilik gerektiren bir  hizmettir. Bunun 1. sebebi başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının daha gerçekçi sonuçlar çıkarabilmek için algoritmalarını (sonuçları gösterme metodu) geliştirmesi ve değiştirmesi. 2. sebebi, sürekli yeni web sitelerinin açılması. 3. sü ise rakiplerinizin de google optimizasyon işlemlerini sitesine yaptırmakta olmalarıdır. Bu yüzden web siteniz ilk sayfaya çıksa bile üstünde teknik işlemlerin devam etmesi gerekir. Bu yüzden Arama Motoru Optimizasyonu (SEO Danışmanlığı) işlemlerinde yıllık anlaşmalar yapmaktayız.

Sizinle çalışmaya başlarsam bana nasıl bir seo hizmeti vereceksiniz?

İlk olarak sayfanızın arama motorlarındaki durumunu ölçüyoruz
Web Sayfanızın sektörel durumunu, tasarım ve içerik yapısını inceliyoruz.
Sitenizde eksik gördüğümüz tarafları tamamlayarak web sitenizi google arama sonuçlarına uyumlu hale getiriyoruz.
Sitenizin istediğiniz kelimelerde sıralamasını her gün takip ediyor ve sıralama hareketleri konusunda fikir ediniyoruz.
Arama Motorlarına kayıtlar yaparak sitenizin gücünü arttırıyoruz.
Her ay size yapılan çalışmalar ve gelinen noktalar hakkında seo hizmeti raporu sunuyoruz.
Sitenizi ilk sayfaya taşıdıktan sonra  daha üst sıralara çıkması ya da mevcut durumunu koruması için sürekli olarak web sayfanız ile ile ilgileniyoruz.


Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.