Web Güncelleme

Web Güncelleme, mevcut web siteniz üzerinde yenilikler yapılmasıdır. Web sayfası güncelleme işlemleri değişik alanlarda olabilir.

CMS Bilişim olarak 2004 yılından beri Web site güncelleme alanında hizmet vermekteyiz. 10 yılı aşmış olan sektör tecrübemizden dolayı sayfa yapınız veya altyapısı ne olursa olsun web sayfanızı güncelleyebiliriz veya size özel olarak yazacağımız kullanışlı yönetim panelimiz vasıtası ile yeniden tasarlayabiliriz.

Sitenizde yeni ve güncel bilgilerin olması, ziyaretçilerinize, sizin yaşayan ve nefes alan yani canlı bir firma olduğunuz izlenimini verir. Eski bilgi veya teknolojilerle yapılmış bir web sitesi ise sizin atıl ve cansız bir firma olduğu izlenimini verir.

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız


Web Site Güncelleme Web Sayfası güncelleme hizmeti almanız aynı zamanda arama motoru sıralamalarında da size avantaj sağlar. Arama motoru botları, sitenize her geldiğinde güncellenmiş veya eski kalmış bir site olup olmadığınızı denetler. Buna göre de sitenizi işaretler. Bu işaretleme sonucunda düzenli güncellemeler yapılan web sitenizin daha üst sıralarda bulunmasına yardımcı olur.

Web sitesi güncelleme hizmetine sahip olan firmaların web siteleri bilgisayar korsanlarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmuş olur. Herhangi bir sorun olduğunda, bu durum güncelleme yapan firmalar tarafından tespit edilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretilir Web Sayfası Güncelleme

Son olarak; web sitesi sahipleri, bir işletmeyi işletmekle meşguldür ve web site güncelleme işlemlerini gerçekleştirmek için zamana veya uzmanlığa sahip olmayabilir. Bu nedenle, pek çok firma sahibinin hizmetlerini web sitelerini korumak ve düzenli tutmak için profesyonel destek almalarının nedeni budur.


Web Güncelleme Paketlerimiz

Böl

İhtiyacınıza göre bir Güncelleme Paketi Seçin!

TEK SEFERLİK GÜNCELLEME

Tek Seferlik Güncelleme
250 / TL + KDV


Web sayfanızda yazılım ve grafik gerektirmeyen güncellemeler aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Bu paket ürün güncellemeleri içermez.

Hemen AL!

İDEAL GÜNCELLEME PAKETİ

İdeal Güncelleme Paketi
900 / TL + KDV


Web sayfanızda 1 yıl boyunca grafik ve içerik güncellemeleri yapılmaktadır. Toplamda yıllık 200 ürün veya içerik güncellemesi ile sınırlıdır.

Hemen AL!

PRO GÜNCELLEME PAKETİ

Profesyonel Güncelleme Paketi
4000 / TL + KDV


Web sayfanızda 1 yıl boyunca grafik ve içerik güncellemeleri yapılmaktadır. Tüm içerikler girilir fakat günlük 10 içerik veya ürünle sınırlıdır.

Hemen AL!
Web Site Güncelleme Adımları
Güncellenecek içeriklerin alınması
FTP ve CPanel / Pleks Panel bilgilerinin alınması
Tüm site dosyalarının yedeklenmesi
Varsa tüm site veritabanlarının yedeklenmesi
İçeriklerin güncellenmesi
Güncelleme işlemi sonrası kontrollerin yapılması
Web Güncelleme Hizmeti Alanlar
Kurumsal Web Siteleri
Haber Siteleri
E-Ticaret Siteleri
Yönetim Panelsiz Siteler
Kişisel Web Siteler
Web Projesi Siteleri
Hangi Tip Web Siteleri Güncellenir?
HTML ile yapılmış yönetim panelsiz web siteleri
Wordpress ile hazırlanmış web siteleri
Opencart ile hazırlanmış web siteleri
Özel olarak hazırlanmış web siteleri
Yönetim panelli web siteleri
Hazır web siteleri
Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.