Cep Telefonu Uyumlu Tasarım

Günümüzde artık internet dolaşımının yarısından fazlası mobil cihazlar vasıtasıyla yapılmaktadır. Akıllı telefon kullanımı sürekli artış gösterirken bundan dolayı sitenizin mobil uyumlu olması da zorunluluk haline gelmektedir. Web siteniz mobil cihazlarla uyumlu değilse çok sayıda potansiyel müşteri kaybediyor olabilirsiniz.

Bunun çözümü tabii ki bir mobil web sitesi sahibi olmaktır. Bu sayede rakiplerinize zamanında kaybetmiş olabileceğiniz tüm müşterileri ve potansiyel müşterileri tekrar elde edebilirsiniz. Şimdi burada en önemli soru geliyor!! Mobil uyumlu Web Tasarım nasıl yapabilirim?

Eğer mobil web site yapma konusunda bilgi sahibi iseniz, sitenizi kendi kendinize oluşturmak en iyi seçenek olacaktır. Burada sadece siteyi oluşturmak önemli değildir. Mobil uyumlu web siteniz aynı zamanda, ziyaretçileri çekecek ve dönüştürecek bir mobil işleve ve yeteneğe de sahip olmalıdır. Tüm bu sebeplerden dolayı bir web tasarım firması ile çalışmanız sizin için en sağlıklı seçenek olacaktır.

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız

Mobil Uyumlu Web Tasarım Böylece markanızı internetteki yüzünüz olan web sitenizde çok iyi yansıtmış, müşteri kazanmaya yönelik, düzenli ve hepsinden önemlisi bir sorununuz olduğunda sizin yanınızda olacak bir partner kazanmış olacaksınız.

Google tarafından yapılan son araştırmalar gösteriyor ki; firmanızın küçük veya orta ölçekli olup olmadığına bakılmaksızın, internet üzerinde rekabet avantajı kazanmak ve daha sonra da devam ettirmek istiyorsanız ilk şart mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız.

Cep Telefonu Uyumlu Web TasarımGünümüzde yeni yetişen kuşaklara ve bunların bize yaptığı etkilere baktığımızda bir modern tüketici modelinin oluştuğunu görüyoruz. Bu modern tüketici modeli, daha önceki kuşaklara göre çok daha fazla bağlı ve sabırsız. Bu yüzden de hızlı, güvenli, hemen mobil bir cihazdan erişilebilir ve harika, mobil uyumlu içerikle dolu bir web sitesi talepleri var.

Mobil web sitesi sahibi olmanın yarattığı avantajlardan biri de arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olmasıdır. Google resmi kaynağından 2015 yılında bu konu ile ilgili açıklama yaptı ve mobil uyumlu site sahibi olmayanların artık sıralamalarda dezavantajlı olduğunu, yani mobil dostu web sitelerinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda görüneceğini açıkladı. Bu yüzden arama motorlarında görünür olmak için mobil uyumlu web tasarım gerek şarttır.

SİTENİZ MOBİL UYUMLU MU? BURADAN TEST EDİN


Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.