Hakkımızda

2004 yılında faaliyete başlayan firmamız 2008 yılında isim değiştirerek CMS Bilişim adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana ilkeli, dürüst, dinamik, kaliteli ve hızlı bir şekilde sizler için hizmet üreten CMS Bilişim 20 yıla yaklaşan tecrübesi ile internet üzerinde müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm bulmayı başarmıştır.

İlk kurulduğu günden beri gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerine her zaman saygı çerçevesinde, en iyi hizmeti vermiştir. Kendi iş alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerini gerekli konularda uyarmıştır.

Faaliyet Alanlarımız

CMS Bilişim olarak ana faaliyet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kurumsal SEO ( Firmaların google ilk sayfada çıkabilmesi için yapılan aramam motoru optimizasyonu işlemleri )
  • Web Tasarım ( Firmanızın kimliğini yansıtan özgün ve SEO uyumlu tasarımlar )
  • Web Yazılımları ( İstekleriniz doğrultusunda hazırlanmış veya hazır paketlerimizi kullanabileceğiniz, güncellenebilir web sayfası yazılımları )
  • Sosyal Medya Hizmeti ( Facebook, Twitter, Google Plus, Linkedin, Friendfeed gibi sosyal mecralarda sayfalarınızın oluşturulması ve takibi )
  • İnternet Hizmetleri ( Domain, Hosting başta olmak üzere, web üzerinde yaşadığınız sıkıntılara son verecek hizmetler bütünü )
  • Web Güncelleme ( Mevcut sayfanızın içerik güncellemelerinin yapılması veya sayfanızın güncellenebilir duruma getirilmesi işlemleri )
  • Reklam Danışmanlığı ( Google Adwords, Facebook Reklam, Mail Reklam ve Web Reklam konusunda hizmetler )
  • E-Ticaret Paketi ( Opencart alt yapısı kullanılarak geliştirilmiş online alışveriş siteleri )

Neden CMS Bilişim?

CMS Bilişim olarak Web Tasarımı alanında 2004 yılında faaliyete başladık. Bu tarihlerde bir çok firmanın web sitesi olmamakla birlikte, web sayfasının ne kadar gerekli olduğunun bilincinin yerleşmediği zamanlardı. Çok hızlı bir şekilde gelişen sektöre ayak uydurduk ve hala varlığımızı sürdürüyoruz. SEO konusunda sözleşmeli çalışmaya başlayan ve kuralları belirleyen ilk firmalardan biri olduk. Türkiye'de internetin hemen hemen tüm geçmişini bilmemiz bizim için önemli bir  avantaj sağlamakla beraber, bu güçlü tecrübemizi de müşterilerimizin yararına olacak şekilde uygulamayı biliyoruz. Sektörümüzde iddialıyız ve bizi seçtiğiniz takdirde iddiamızı en iyi şekilde hissedeceğinize inanıyoruz.


Yazılım Dilleri

CMS Bilişim olarak web sayfalarınız oluşturmak için temel dil olan HTML dışında, çerçevesiz web sayfası olarak adlandırılan, SEO'ya uyumlu ve kod sadeliği sağlayan CSS kullanılmaktadır. Bu temel diller dışında ürün kataloğu, haber sistemi, güncellenebilir sayfalar -CMS ( Content Management System ) - için yazılım dili olarak ASP (Active Server Pages ) kullanmaktayız.


Nasıl Çalışıyoruz?

CMS Bilişim, web tasarım çalışmalarında, firmanın sektörünü ve yapısını inceledikten sonra müşterisine en uygun ve site ziyaretçilerinin en pratik şekilde dolaşabilecekleri siteler üretir. Web sayfası oluşturulurken firma ile sürekli iletişim halindedir ve iş sonlandığında da çıkabilecek pürüzleri hemen giderir. Kurumsal SEO konusunda çok titiz olan firmamız, ilk olarak, sitenizi Google'a uygun bir hale getirmek için kodlama yapısı üzerinde çalışmalara başlar. Site içi çalışmalarını bitirdikten sonra site dışı çalışmalarına başlar ve her ay sonunda size sitenizin durumu hakkında rapor göndermekle birlikte, siteniz hakkında gelişmeler olduğu sürece bilgilendirme yapar. Tüm alanlarda titizlikle çalışmayı ilke edinmiş olan firmamız, müşteri memnuniuyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Şirket Bilgilerimiz

Adres: Quasar Residence Büyükdere Caddesi No:76 Kat:13 No:1302 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 220 6237
E-Posta: info@cmsbilisim.com

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2023 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.