Wordpress Tema Değiştirme

WordPress temasını değiştirmek kolay gibi gözükse de size bir çok sorun çıkarabilir. Her tema, web sayfanızın tasarımını kısa bir sürede değiştirmek için farklı seçenekler sunar. Bizim WordPress Tema Değiştirme hizmetimiz, mevcut tasarımınızı değiştirmek ve yeni hali ile sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Bir temayı değiştirmek için CSS, HTML ve PHP bilmeniz gerekmediği doğru olsa da, bu tür web programlama dillerinin bilgisi oluşacak herhqangi bir olumsuz durumda büyük ölçüde yardımcı olabilir. Wordpress Tema Değiştirme hizmetimizi kullanarak sitenizi kusursuz bir şekilde değiştirebilirsiniz; Bu aynı zamanda temanın yönetici paneli üzerinden bulunmayan değişiklikleri yapmak anlamına gelmektedir.

İyi bir şekilde kurulumu yapılmış bir tema, potansiyel müşterileri siteyi ziyaret etmeye ve kontrol etmeye teşvik ettiği için web sitesinin karlılığını artırmaya yardımcı olabilir. Son derece yaratıcı ve görsel olarak teşvik edici arka plan ve tema ziyaretçileri profesyonellik konusunda ikna edebilir ve böylece ikinci bir ziyaret için geri gelme şanslarını artırabilir.

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız

Wordpress Site Güncelleme WordPress'in birçok özelliği vardır. Bunlardan en önemlileri Kullanımı kolay olması, mimari özelleştirme imkanı bulunması, Yönetim paneli ile sitenizi güncelleme imkanı vermesi gibi uzayıp gitmektedir.

İster küçük bir işletme veya bir holding olun, CMS Bilişim olarak size özel ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi sonuç verecek WordPress çözümlerini sunabiliriz.

Firmamız, tasarımdan danışmanlığa kadar her düzeyde wordpress site güncelleme, Wordpress Web Site Tasarımı hizmeti sunmaktadır. PHP ve MySql üzerinde geliştirilen ücretsiz bir açık kaynaklı içerik yönetim sistemi olan WordPress, kolayca genişletilebilir temalar ve eklentilerle son yıllarda çok popülerdir. Bloglar, haber siteleri, müzik siteleri, alışveriş siteleri ve daha fazlasını Wordpress ile geliştirebilirsiniz.

Wordpress AvantajlarıWordpress Kurulumu için verdiğimiz hizmetler:

 • 24 veya 48 saat ile kurulum (hafta sonları ve tatil günleri hariç)
 • Kurulum zaman çizelgesi, çalışma sunucusu veya cPanel kimlik bilgilerinin zamanında alınmasına bağlıdır
 • WordPress Kurulumu
 • Temanızı Yükleme
 • Tema demosu içeriğinin yüklenmesi (istenirse)
 • Demoya uygun tema seçeneklerini ayarlayın
 • Logonuzun eklenmesi
 • Arka plan resminin eklenmesi (varsa)
 • Belirli eklentilerin kurulumu
 • Google Analytics
 • Google XML Site Haritaları
 • Akismet Spam Koruması
 • Yoast SEO veya Hepsi Bir Arada SEO
 • WooCommerceSık Sorulan Sorular

section-shape

Seçeceğiniz herhangi bir temayı sizin için kurabiliriz. Seçim yapıp bildirmeniz yeterlidir.

Bu paketimizde özel tasarım değişiklikleri dahil değildir. Seçtiğiniz tema örnek içerikleri ile kurulur ve sorunsuz çalışacak şekilde tarafınıza teslim edilir. Özel tasarım istekleri ayrıca fiyatlandırılmaktadır.

WP tema güncelleme hizmetleri 24 ila 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır. İçerik ayrıca girilecekse bu süre içeriğin sayısına göre farklılıklar göstermektedir.

Hayır. Bizden almak zorunda değilsiniz. Mevcut bir hosting hizmetiniz varsa Cpanel bilgilerini bize verirseniz kurulumu gerçekleştirebilir ve yayınınıza mevcut hostinginizde devam edebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sunucunuzdan kaynaklı problem olursa sorumluluk kabul etmemkteyiz. Sunucu hizmetini bizden alırsanız sunucu kaynaklı tm sorunlar da tarafımızdan çözülecektir.

WordPress kullanımı oldukça kolaydır. Yönetim panelinde bir kere yaptığınız bir işlemi bir sonraki sefer kolayca yapabilirsiniz. Herhangi bir içerik eklemek için, içinde var alan editörleri kullanmak worde yazı yazmak kadar kolaydır.

Basitçe söylemek gerekirse, WordPress kendi web sitenizi veya blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz bir içerik yönetim sistemi yazılımıdır. 2003 yılında piyasaya sürüldüğünden beri WordPress en popüler CMS platformlarından biri haline gelmiştir ve bugün tüm web'in% 35'inde kullanılmaktadır.

Wordpress PHP yazılım dili ile yazılmıştır. PHP bilmeniz durumunda tüm yazılımı özelleştirebilirsiniz.

Bir WordPress kullanıcısının WordPress destekli bir web sitesini kullanmak, çalıştırmak veya yönetmek için PHP bilmesi gerekmemektedir. Yaızlımı gliştirmek için hem PHP hem de HTML bilgisine sahip olmanız gerekir. Bunun dışında sadece kullanıyorsunuz bu dilleri bilmenize gerek yoktur.

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.