Web Yazılım

CMS Bilişim, firmanızın ihtiyaç duyduğu şekilde internet tabanlı, ofisinizden, cep telefonunuzdan, tabletinizden yani internetin olduğu her yerden ulaşabileceğiniz size özel yazılımlar üretmektedir.

Web yazılım hizmetleri; size özel olacağı için başlangıç aşamasında sizi dinliyoruz ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ortaya tam da istediğiniz gibi bir yazılım çıkartıyoruz

Günümüzde insanlar ve firmalar yoğunluktan ve stresten dolayı her işi, hesabı vb. etkinlikleri aklında tutamamakta, her zaman / her yerden erişebilmek istemektedir. Buna istinaden web yazılımları ve erişilebilir bilgi artık çok önemli olmuştur.

Web yazılımlarımız ile ziyaretçilerinizle iyi bir ilişki içerisinde olup, tüm verilerinzi kolayca depolayıp, en acil zamanlarda bile erişebilirsiniz.Bu tip programlar firmanızın prestiji için de önemli bir yer tutmaktadır.

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız


Web yazılımları nasıl oluyor?

Web yazılımları belirttiğimiz üzere sizin ihtiyacınızı karşılayacak şekilde hazırlanıyor. Örneğin bir tekstil firmanız var ve yurtdışına satış yapıyorsunuz. Yurtdışındaki firmaların ürünlerinizi özel bir alandan girip görmesini, seçtikleri ürünleri sipariş etmesini, en son ne zaman giriş yaptığını, siparişlerinin fiyat toplamı, önceden gönderilmiş siparişlerini, bekleyen siparişlerini görmeyi vb. bir proje isteyebilirsiniz. Bizler kendi tecrübelerimizi de katarak ve sizi yönlendirerek ortaya kullanışlı ve geliştirilebilir bir yazılım ortaya çıkarıyoruz.

Güncellenebilir Web Siteleri

Güncellenebilir siteler yine sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak oluşturulmaktadır. İçerik güncellemeleri olsun, ürün güncellemeleri olsun, ihtiyaç duyduğunuz tüm değişikliklere hakim olabileceğiniz şekilde sitelerinizi oluşturup sizlere teslim ediyoruz. Bugüne kadar hiçbir müşterimizin bize nasıl kullanılacağını bile sormadığı çok kullanışlı ve pratik yönetici paneli arayüzümüz ile site güncelleme yazılımınız size teslim edilmektedir.

Örnek yönetici panelini görüntülemek için bize buradan ulaşabilirsiniz

Okullar için Sistem

Okul Sitesi yazılımımız MEB standartlarına uygun olması esas alınarak hazırlanmıştır. Bir okul web sitesi için gerekli tüm özellikleri içinde barındırmakla birlikte E-Okul sitelerinden fonksiyonel ve tasarım olarak üstündür.

Hazır okul sitesi yazılımımızı, yönetim paneli vasıtasıyla kolayca bilgisayar ile erişebildiğiniz her yerden güncelleyebilir, panel içerisindeki detaylı açıklamalar ile kullanmakta hiç zorlanmazsınız.

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2023 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.