Web Tasarım

Web siteniz pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Tüm çevrimiçi etkinliklerinizin merkezi görevi görür. Artık para kazanacağınız ya da kaybedeceğiniz yer web sitenizdir. CMS Bilişim olarak sitenizden en fazla dönüşüm alabileceğiniz web siteleri tasarlarız. Bunu da, çekici bir tasarım ve kullanıcı dostu web sitesi sunarak yapıyoruz.

İstanbul merkezli bir dijital şirket olan CMS Bilişim, iş hedeflerinize ulaşmaya odaklanan profesyonel web sitesi tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. İhtiyaçlarınıza uygun web siteleri tasarlama, geliştirme ve barındırma konusunda 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz. Web tasarımının farklı alanları grafik web sitesi tasarımı, etkileyici duyarlı web sitesi tasarımları ve etkileyici web sitesi düzenlerini içerir. İşletmeniz için bir web tasarım ajansı arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz.

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız

Web Tasarım Statik, Güncellenebilir(Dinamik), E-ticaret, özelleştirilmiş, dinamik ve içerik yönetim sistemi gibi farklı türlerde web siteleri tasarlar ve geliştiririz. Web geliştirme ekibimiz, web sayfası tasarımındaki en son trendlerle oluşturulan en iyi web sitesi hakkında büyük bilgiye sahiptir. İstanbul merkezli bir şirket olarak, modern müşterilerin modern işletmelere tamamen uyan ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini ortaya çıkarmak için sık sık araştırma ve gözlem yapıyoruz.

Başarılı bir şekilde web sitesi projesini ortaya çıkarmak için iyi bir çaba, deneyim ve zaman gerektirir. Her web dizayn işi o sektörde bir araştırma gerektirir. Sektörünüzdeki başarılı web sitelerinin iyi niteliklerini alarak, web sitenizi farklı, benzersiz ve başarılı hale getiriyoruz.

Web Tasarım ve Ziyaretçi İlişkisi

Bir site ziyaretçisi, sitenize girdiğinde sizin firmanız hakkında bir izlenim edinebilmesi için en önemli faktör sitenizin görüntüsüdür. Firma sitenize girmiş olan ziyaretçi sizin ne kadar büyük, ne kadar küçük, bir plazada mı yoksa küçük bir ofiste mi olduğunuzu bilmez. Sitenizin kötü görüntüsü size negatif anlamda bir puan verilmesi anlamına gelir. Siteniz sizin kimliğiniz, firmanızı yansıtan bir aynadır.

Web Tasarım ve SEO İlişkisi

Web Tasarım Nasıl Oluşur?SEO, bir web sitesinin arama motoru sıralamasını iyileştirmek anlamına gelir. Web sitenizin daha fazla trafik çekmesi ve dolayısıyla daha fazla müşteri adayı çekmesine olanak tanır. Trafik oluşturulduktan sonra, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve ilgi duymalarını sağlamak etkileşimli ve ilgi çekici web tasarımının sorumluluğudur.

Buradan çıkan sonuç; İyi bir web tasarımı olmadan SEO, maksimum potansiyeline ulaşamaz. Bu nedenle, her ikisinin de mükemmel kombinasyonu daha fazla insanın ziyaret etmesini ve sizi seçmesini sağlar.

CMS Bilişim, tecrübeleri doğrultusunda web tasarım hizmetini de SEO uyumlu olarak hazırlamakta ve web sitenizin size maksimum katkıyı sunmasını sağlamaktadır.

Web Sayfanızı Nasıl Oluşturuyoruz?

Sektörünüzdeki web sitelerini inceleriz.
Sizin teknik bilgilerinizi, bizim iş tecrübemiz ile harmanlayarak web sitenizde bulunmasını istediğiniz dökümanları oluştururuz.
Bu doğrultuda demo sayfamızı hazırlarız
Demo sayfası her iki tarafında memnun kaldığı bir çalışma olduğu zaman alt sayfaların oluşturulmasına başlarız.
Aynı anda yönetim paneli sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaya başlar.
Siteniz tamamlanır ve profesyonel web tasarımınız ile firmanız, internet üzerinde yayınlanmaya başlar.

Web tasarım tamamlandıktan sonra siteniz ile ilgili teknik desteğimizi devam ettiriyoruz ve sizi yalnız bırakmıyoruz. CMS Bilişim olarak statik (durgun) ve dinamik web tasarımları üretiyoruz.

Statik siteler, grafiksel ve içerik yönünden etkileyici web sayfalarıdır. Ziyaretçilerine istediği mesajı net olarak verir. İş alanınıza odaklıdır.

Dinamik siteler ise, istediğiniz zaman kendi siteniz üzerinde değişiklikler yapmanızı sağlayan içerik yönetim sistemleridir. Ürün katalogları ( ürün güncelleme, ekleme, çıkarma), içerik yönetimi (sayfanızdaki tüm veya bazı alanlara müdahale imkanı), haber sistemleri v.b. buna örnek olarak gösterilebilir.


Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web Dizayn Yöntemlerimizi İnceleyin!

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.