Twitter Reklamları

Twitter, Türkiye’de 7 milyonun üstünde kullanıcıya sahip bir sosyal medya platformudur.

Twitter üyeleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olduğundan dolayı kişilerin ilgi alanları, demografik özellikleri veya etkinliklerin hedeflenmesi ile etkili reklamlar verebilirsiniz.

Twitter reklamları ile işletmeniz hakkında konuşan, ürün veya hizmetlerinizi duyuran bir topluluğa sahip olabilirsiniz.

Bunun dışında web sitenize bağlantı vererek veya var olan uygulamanızı tanıtma işlemlerini de yapabilirsiniz.SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
MesajınızTwitter reklam türleri şunlardır:

Tweet etkileşimleri

Resim içeren tweetler ile kullanıcılarla etkileşimlerinizi arttırtabilirsiniz. Bu reklam modelinde kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görürler.

Tweet etkileşimleri Reklam

Web sitesi tıklamaları veya dönüşümler

Bu reklam modelinde yüklemiş olduğunuz görüntüye tıklamalar web sitenize yönlendirilir. Kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görürler.

Web sitesi tıklamaları veya dönüşümler

Uygulama yüklemeleri ve yeniden etkileşimleri

Bu reklam modelinde resim ve düğme tıklamaları, kullanıcıları uygulamanızı indirmeye veya açmaya yönlendirir. Kullanıcılar Tweetlerinizi kendi mobil zaman akışlarında görür.

Uygulama yüklemeleri ve yeniden etkileşimleri

Video Görüntülemeleri

Bu reklam modelinde videolarınız kullanıcıların zaman tünelinde otomatik olarak oynatılmaya başlanır. Kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görürler.

Video Görüntülemeleri

Takipçi Arttırma

Bu reklam modelinde hedeflediğiniz takipçilerin hesabınızı takip etmelerini sağlarsınız. Hedeflenen kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve "Kimi takip etmeli" önerilerinde görürler.

Takipçi Arttırma

Twitter Yönlendirme Reklamları

Bu reklam modelinde Kullanıcılar bir butona tıklayarak e-posta adreslerini size gönderebilirler. Hedeflediğiniz kullanıcılar reklamlarınızı kendi zaman akışlarında ve arama sonuçlarında görür.

Twitter Yönlendirme Reklamları

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.