İletişim Bilgileri

Toplu Mail Gönderme

Mail Reklam, tüm reklam seçenekleri göz önüne alındığında maliyet olarak en uygun olanıdır. Mail Reklam ile en hesaplı şekilde birçok insana kısa sürede ulaşarak, ürününüz, firmanız ya da web sitenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Toplu mail gönderme işlemi, herkesin yapabileceği bir iş gibi gözükse de hem zaman hem de teknik bilgi altyapısı gerektiren bir iştir.

CMS Bilişim olarak 10 milyonu aşkın sektörel ve bireysel mail bankamız ile diğer müşterilerimizi memnun ettiğimiz gibi sizi de bu gruba dahil etmeyi çok isteriz. Bizim tecrübelerimizden ve iş gücümüzden yararlanarak sizde kazancınızı arttırabilirsiniz.

Mail reklam ( Toplu Mail Gönderme ) işleminde en önemli husus, reklamınızın hedef kitleye ulaşmasıdır. Gönderilen mailler hedef kitleye ulaşıyorsa, mail reklamınızda başarıya ulaşmış demektir. CMS Bilişim olarak elimizde sektörlere, cinsiyete, yaş gruplarına ve illere göre ayrılmış mail grupları bulunduğu için size en uygun kitleye mail yolluyoruz. Firmanızın veya ürününüzün reklamını sizi en iyi tanıtacak şekilde yapıyoruz.

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

SİZİ ARAYALIMMail Reklamın Amacı


Firmanız ile ilgili vermek istediğiniz mesajın hedef kitleye ve daha fazlasına etkin ve verimli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.


Mail Reklamın Katkısı

- Normal şartlar altında ulaşamayacağınız hedef kitlenize firmanızın farkındalığını yaratmak suretiyle marka, ürün yada hizmet bilinirliliğini geliştirmek,
- Web sitenizin ziyaret edilmesini sağlayarak müşteri ihtiyaçlarına online cevap verebilmeyi sağlamak,
- Hedef kitle üzerinde oluşması istenen imaj ve algıyı yönetmektir.


Düşük Reklam Maliyeti

Mail reklam, fayda-maliyet-zaman açısından değerlendirildiğinde ve diğer tüm reklam seçenekleri ile kıyaslandığında, makul bir bütçe ile milyonlarca kişiye hitap etme fırsatı sunmaktadır.


Ölçülebilir Müşteri Dönüşü

Mail reklam hizmeti, müşterilerinizin firmanıza yapmış olduğu geri dönüşleri istatistiksel olarak ölçülebilir ve aynı zamanda almış olduğunuz hizmeti daha da anlamlı hale getirir.


Ölçülebilir Online Veriler

- Mail reklamın hedef kitle tarafından tıklanma sayısı
- Hangi şehirden tıklandığı ile ilgili veriler
- Toplam gönderilen mail sayısı
- Günlük, haftalık ve aylık grafiksel ve sayısal verilerin takibi


Sürekli ve İstikrarlı Mail Reklam Stratejisi

Mail gönderiminin belirli aralıklarla yinelenmesi yada periyodik hale getirilmesi reklamın etkinliğini arttıracaktır. Aynı reklamın birden fazla kez gösterime girmesi, öncelikle markanın, reklam içeriğinin ve ürünün tanınmasında daha faydalı olacağı örnek gösterilebilir.


Mail Reklam ne işime yarar?

Hedefe yönelik gönderilen reklamlar sonucunda, geri dönüşümler ile kazancınızı arttırırken diğer yandan da mail açılıp okunmamış olsa bile gönderdiğimiz kitle tarafından göz aşinalığı dediğimiz tabir ile markanızın akıllarda kalmasını sağlayacaktır.

- İlk olarak size ürününüz veya sitenizin tanıtımı ile ilgili bir mail şablonu hazırlıyoruz.
- Bu mail şablonunu size gönderiyoruz ve onayını alıyoruz.(Şablonu bizim tasarlmamızı tercih etmeniz durumunda 100 TL + KDV ücretle firmanıza uygun profesyonel bir şablon hazırlıyoruz)
- Mail şablonu konusunda onay aldıktan sonra mail gönderimine başlıyoruz.
- Sitemiz üzerinden gönderim oranlarını takip edeceğiniz bir panel hazırlıyoruz
- Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreniz ile takip eden günün sabahında mailing hizmetimiz ile ilgili raporlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Not: Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte sitemiz üzerinden gönderim oranlarını takip edeceğiniz bir panel hazırlanacaktır.


Reklam Güvenliği, Güvenilirliği

Sunucularımızdan mail gönderimi yapılırken, maillerin cevaplandığı adres her ne kadar sizin mailiniz olsa da, web sitenizin e mail adresleri hiçbir şekilde zarar görmeyecek ve kara listeye (blacklist) alınmayacaktır.

Bu husus firmamız güvencesi altında olup; müşterilerimiz, bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda hiçbir olumsuzluk yaşamamış bundan sonra da doğal olarak yaşamayacaktır.

Mevcut veri tabanımız yerine kendinize ait mailleri bizim aracılığımızla göndermek isterseniz, bu konuda da size hizmet vermekteyiz.

Bize vermiş olduğunuz veri tabanları hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ve başka mail gönderimlerinde kulllanılmayacaktır.

Bu konudaki hassasiyetimizi özellikle bilmenizi isteriz.


Mail Reklam Yasal Prosedür

1 Temmuz 2012 Tarihinden itibaren kademeli olarak yürürlüğe girmiş olan Türk Ticaret Kanunu, 1 Ocak 2013 Tarihi itibarı ile mail reklam konusunda da bazı düzenlemeler getirmiştir.

Firmamız Türk Ticaret Kanunun belirlemiş olduğu standartlar çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Bu konudaki hassasiyetimizi özellikle bilmenizi isteriz.

Mailing konusunda sadece yüksek miktarlarda gönderim yapmaktayız. Fiyatlandırma ise şu şekildedir.

100 bin Gönderim : 549 $ + KDV

250 bin Gönderim : 999 $ + KDV

500 bin Gönderim : 1799 $ + KDV

1 Milyon Gönderim : 3299 $ + KDV