PWA Uyumlu Web Sayfası

PWA, Progressive Web Apps'nin kısaltmasıdır. Bu terim ilk defa Google tarafından 2015 yılında kullanılmıştır. Ürünü geliştiren Google PWA'yı şu başlıklarda tanımlamaktadır:

Güvenilir: Anında yüklenebilir ve internet olmasa dahi site bilgilerine ulaşmanızı sağlar. Kullanıcının ana ekranından başlatıldığında, hizmet çalışanları Aşamalı Web Uygulamasının ağ durumuna bakılmaksızın anında yüklenmesini sağlar.
Hızlı: Kesintisiz kaydırma ile kullanıcı etkileşimlerine hızlıca yanıt verebilirsiniz. 3 saniyeden fazla süren yükleme sürelerinde, kullanıcıların% 53'ü siteyi terk etmektedir. Yükleme tamamlandıktan sonra da kullanıcılar aynı şekilde sitenin hızlı çalışmasını bekler. PWA tam olarak istendiği gibi hızlıdır.
Çekici: Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi ile cep telefonunuzda doğal bir uygulama deneyimi yaşayabilirsiniz. Aşamalı Web Uygulamaları, bir uygulama mağazasına gerek kalmadan kullanıcının ana ekranına yüklenebilir ve yayınlanabilir . Bir web uygulaması bildirim dosyasının yardımıyla kapsamlı bir tam ekran deneyimi sunarlar ve hatta web push bildirimleriyle kullanıcıları yeniden etkileşime sokabilirler .

SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
Mesajınız

PWA Web Sitesi PWA Sadece Mobil Platformlarda mı Kullanılıyor?

Cevabımız Hayır. PWA'nın bir başka güçlü özelliği ise hem masaüstü bilgisayarlarda hem tabletlerde hem de cep telefonlarında uygulama özelliği ile kullanılmasıdır. İnternet erişimi olmasa dahi her platformda çalışır ve hızlı sayfa gösterimi v geçişleri sayesinde size internet dünyasında büyük bir avantaj yaratır.

Yani Özetle PWA Uyumlu web sitesi sahibiyseniz tüm platformlarda bir uygulamanız var demektir.

PWA Uyumlu Bir Web Sitesi için sitemizi en baştan mı yaptırmamız gerekiyor?

PWA uyumlu bir web sitesi için sitenizi en baştan yaptırmanıza gerek yoktur. Responsive (Duyarlı) bir web sitenizin olması yeterlidir. Mevcut Responsive sitenize gerekli kodlamaları yapıp 2 gün içerisinde PWA uygulamanızı aktif hale getirebiliriz.

PWA Uyumlu Bir Web Sitesi için gerekenler nelerdir?

PWA Web SayfasıPWA uyumlu bir web sitesi için sitenizin Responsive (Duyarlı) bir web sitesi olması gerekmektedir. Bunun dışında https uyumlu olması da şarttır. Diğer kodlama şartları firmamız tarafımızdan oluşturulmakta ve siteniz PWA uyumlu hale getirilmektedir.

PWA Uyumlu Web Sitesi Maliyetleri Ne Kadardır?

PWA uyumlu web sitesi maliyetleri mobil uygulamaların yanında o kadar düşüktür ki hemen bir PWA uyumlu web site sahibi olmak isteyeceksiniz. Yukarıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçerseniz size hızlı bir şekilde fiyatlandırma yapacağız ve aynı hafta içerisinde sitenizi PWA uyumlu hale getireceğiz.


Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2020 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.