Profesyonel Web Site Yönetimi ve Güncelleme

Statik ve Dinamik Site Güncelleme

Statik ve Dinamik Site Güncelleme

Ziyaretçilere yenilikçi bir firma olduğunuzu göstermek için site içeriklerini ve ürünlerinizi güncel tutmalısınız. Web sitenizi güncel tutmak, ziyaretçilerin geri dönüş yapmasını ve akılda kalıcı olmanızı sağlar. Eski, güncel tuutlmayan veya hatalı içerik olan bir site müşterileri kaybeder. İster yönetim panelli (dinamik) olsun, ister manuel güncelleme yapılabilen (statik) olsun web sitenizin güncellenmesi size tüm vadelerde yarar sağlayacaktır.

Temel SEO Çalışmaları

Temel SEO Çalışmaları

SEO bildiğiniz gibi arama motorlarında sitenizi yükselten ve dolayısıyla size yeni müşteriler kazandıran bir çalışmadır. SEO çalışması yaptıran firmaların yeni müşteri kazanma şansı diğer firmalara göre oldukça yüksektir. SEO çalışmaları ile web siteniz pasif, boş bir dükkan olmaktan çıkıp içeriye müşterilerin girmeye başladığı bir cadde üstü dükkan haline gelebilir. Temel SEO çalışmaları ile site içi optimizasyon işlemlerinin tümü yapılarak siteniz arama motorlarına uyumlu hale getirilir.

İnternet Danışmanlığı

İnternet Danışmanlığı

Bir iş yeri sahibi olarak Bilişim ve web teknolojileri alanında tüm gelişmeleri takip etmeye doğal olarak zamanınız olmayacaktır. Bu konuda profesyonel destek almak en mantıklısıdır çünkü profesyoneller gelişmeleri takip eder, konuya hakim olduğu için size kısa sürede dönüş yaparak konu hakkında bilgi verebilirler. Yapmak istediğiniz geliştirmeler veya yenilikler hakkında sağlıklı bilgiler alarak yolunuzu daha sağlıklı bir şekilde çizebilirsiniz.

E-Ticaret Siteleri Güncelleme

E-Ticaret Siteleri Güncelleme

E-Ticaret siteleri internet üzerinden direk satış için oluştuurlmuş web siteleridir. Bu sebeple görselleri ve açıklamları ziyaretçiyi tatmin etmelidir. E-ticaret sitelerine ziyaretçi girebilmesi için öncelikle bulunabilir olması gerekir. Bu da SEO çalışması veya reklam ile mümkündür. Meta ayarları yapılmamış, SEO uyumlu içeriği olmayan E-ticaret sitelerinin hayatta kalma şansı yoktur.

Sayaç Kurulumu

Sayaç Kurulumu

Web siteleri, performanslarını ölçebildiğiniz ve ziyaretçilerinizin davranışlarına önemli kararlar verebildiğiniz zaman en yüksek başarı potansiyeline sahiptir. Google Analytics ve Yandex Metrica, ziyaretçileriniz ile ilgili bilgi edinebileceğiniz ne güçlü araçlardır. Küçük bir işletme sahibi de olsanız büyük bir şirkette olsanız, sayaç verileri site ziyaretçileriniz ve pazarlama girişimleriniz hakkında siz güçlü fikirler verecektir.

Google Business ve Haritalara Kayıt

Google Business ve Haritalara Kayıt

İnternetin hayatımıza girmesi ve daha sonra telefonlarda da aktif olarak kullanması ile artık gideceğimiz yerlere daha kolay ulaşabiliyoruz. Sizin de işletmenize insanların kolayca ulaşması için haritalara iş yerinizin kaydını yaptırmanız gerekmektedir. Başta Google Business olmak üzere Facebook, Instagram gibi harita kayıtlarını gerçekleştirerek hem bilinirliliğinizi hem de sosyal medyada Check in alarak populerliğinizi arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Araçlarının Siteye Entegrasyonu

Sosyal Medya Araçlarının Siteye Entegrasyonu

Sosyal medya insanlara hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz aktif araçlardır. Sitenize Sosyal paylaşım ve takip düğmeleri ekleyerek sitenizin paylaşılmasını sağlayabilir, Instagram fotoğraflarınızı sitenize gömebilir, facebook twitter gibi web sitelerindeki akışlarınızı da aynı zamanda sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sosyal medya ile entegre olmuş siteniz aktif ve yenilikçi bir görünüm verecektir.

BackUP İşlemleri

BackUP İşlemleri

Kimse bir sabah uynadığında web sitesinin yerinde yeller estiğini ve tamemen kaybolduğunu görmek istemez. Ya böyle bir şey yaşamış olsaydıBöyle bir şey asla olmamalı diyorsanız sitenizin yedeklerini düzenli olarak almalısınız. Web sitenizi yedeklemeniz demek yazılım dosyalarınızı bilgisayarınıza atmak anlamına gelmemektedir. Aynı zamanda plesk panel bilgileri, veritabanı bilgilerini de almalısınız.

Hosting Domain ve E-Posta İşlemleri

Hosting Domain ve E-Posta İşlemleri

Domain yani alan adı .com, com.tr, net vb. uzantılara sahip internet adresleridir. Hosting ise web sitenizin tamamını oluşturan yazılım, kodlama ve veritabanlarının muhafaza edildiği alanlardır. E-Posta işlemleri de hosting üzerinde bir panel vasıtası ile yapılmaktadır. Bu hizmetlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için profesyonel bir destek almanızı öneririz.

Online Destek ve Whatsapp Entegrasyonu

Online Destek ve Whatsapp Entegrasyonu

Müşteri hizmetleri herhangi bir web sitesi ziyaretçisi için çok değerlidir. Web sitenize ekleyeceğiniz uygulaması ve kullanması kolay bir online destek scripti ile daha yakın olabilir ve muhtemel muşterilerinizi kaçırmamış olursunuz. Daha da yakın olmak isterseniz whatsappınıza web sitenizden mesaj atabilecekleri bir sistemi de entegre ederek daha sıcak bir iletişim kurabilirsiniz.

Kampanya sayfamızı inceleyerek ücretsiz hizmetlerimizden yararlanın. Bu fırsatları kaçırmayın!!!

KampanyalarAra