İş Ortaklığı

CMS Bilişim iş ortaklığı programı, birlikte ortak faydaya en yüksek verimlilik ve karlılıkla ulaşmayı amaç edinmiş bir iş birliği sistemidir.

Firmamız, iş ortaklarımız ile sürekli iletişim halinde olarak, iş aşamaları hakkında düzenlibilgiler vermekte; tespit edilen yeni ihtiyaçlar doğrultusunda çalışma programını şekillendirmektedir.

Web tasarım, SEO, web güncelleme veya diğer iş alanlarımızda çözümlerimizi ve kazançlarımızı siz değerli partnerlerimiz ile paylaşmak için kapımız her zaman açık.

CMS Bilişim ile Nasıl kazanırsınız?

CMS Bilişim iş ortaklığı konusunda açık, şeffaf ve net politikalar izlemektedir. Firmamız iş ortaklarına farklı şekillerde iş ve kazanç birliği imkanı sunmaktadır.
Web Tasarım Kazançları : CMS Bilişim veya kendi adınıza işin müşterilere tanıtılması ve satılması sürecinde yer alarak kazanca ortak olabilirsiniz.
SEO Kazançları : CMS Bilişim veya kendi adınıza SEO işleri yönlendirerek, sözleşme devam ettiği sürece aylık kazanca ortak olabilirsiniz.
Diğer Hizmet Kazançları : CMS Bilişim veya kendi adınıza diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili işleri yönlendirerek, kazanca ortak olabilirsiniz.

Nasıl iş ortağı olabilirsiniz?

CMS Bilişim, başlangıçta sadece firmalarla (özellikle web tasarım hizmeti vermeyen bilişim firmaları ile) iş ortaklıkları yapmış, fakat şu anda bireysel iş ortaklıklarına da açıktır. İster firma olun, isterse bireysel kullanıcı, iş ortaklığı programımıza kayıt olabilirsiniz.

info@cmsbilisim.com adresimize mail atarak ya da 0212 220 62 37 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kazançlar ve Ödemeler

CMS Bilişim, iş ortaklarına, getirdikleri iş üzerinden etmiş olduğu net kar üzerinden %20 pay vermektedir. Web tasarım, SEO, Web Güncelleme, E-Ticaret, E-Mailing vb. herhangi bir iş alanımızda bize yönlendirmiş olduğunuz iş üzerinden kar payınızı işin ödemesinin hesabımıza geçtiği aynı gün almaktasınız.

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2023 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.