WEB TASARIM

Responsive: Mobil, Tablet ve Tüm Tarayıcılarla Uyumlu

  • Mobil Uyumlu Web Tasarım
  • Responsive (Duyarlı) Web Tasarım
  • Kurumsal Web Tasarım
  • Dinamik Web Tasarım
  • Statik Web Tasarım
  • Ticari Web Sitesi
  • Ekonomik Web Tasarım
  • Yönetim Panelli Web Sitesi
Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Neden Web Tasarım Firması Olarak CMS Bilişim'i Seçmeliyim?

Böl
1 Yıl Ücretsiz Hosting

1 Yıl Ücretsiz Hosting

Web Tasarım hizmeti verdiğimiz firmalara 1 yıl boyunca hosting hizmetini kendi sunucularımızda ücretsiz olarak veriyoruz.

Kolay Yönetim Paneli

Kolay Yönetim Paneli

CMS Bilişim içerik yönetim paneli ile web sitenizi kolaylıkla güncelleyebilir ve kimseye ihtiyacınız olmadan güncel bir web sitesine sahip olursunuz.

Kesintisiz Teknik Destek

Kesintisiz Teknik Destek

CMS Bilişim'den herhangi bir hizmet aldığınızda ücreti ödendiğinde hizmet bitmez. Alınan hizmet ile ilgili teknik destek her zaman devam eder.

SEO Paketleri

Böl

İhtiyacınıza göre bir SEO Paketi Seçin! Kurumsal SEO Fiyatları

3 Aylık SEO

3 Aylık SEO
4000 / TL + KDV


3 aylık SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel SEO çalışmalarını içermektedir. Çalışma başlangıcında sitenizin SEO konusundaki eksiklikleri giderilir ve 3 ay boyunca sitenizin backlinkleri güçlendirilir. Yükselme veya ilk sayfa garantisi yoktur.

BİLGİ AL!

6 Aylık SEO

6 Aylık SEO
6000 / TL + KDV


6 aylık SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel SEO çalışmalarını içermektedir. Çalışma başlangıcında sitenizin SEO konusundaki eksiklikleri giderilir ve 6 ay boyunca sitenizin backlinkleri güçlendirilir. Yükselme garantisi vardır ilk sayfa garantisi yoktur.

BİLGİ AL!

12 Aylık SEO

12 Aylık SEO
8000 / TL + KDV


12 aylık SEO çalışması siteniz üzerinde yapılacak olan temel SEO çalışmalarını içermektedir. Çalışma başlangıcında sitenizin SEO konusundaki eksiklikleri giderilir ve 12 ay boyunca sitenizin backlinkleri güçlendirilir. Yükselme garantisi vardır verilecek olan 7 kelimenin 2 tanesinde ilk sayfa garantisi vardır.

BİLGİ AL!
Web Güncelleme

Web Site Güncelleme

Web Siteniz hangi dilde yazılmış olursa olsun, web siteniz üzerinde talep etmiş olduğunuz tüm değişiklikleri yönetim panelli veya panelsiz gerçekleştiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Siteleri ile hem yönetim paneli hem cep telefonu ve tablet uyumlu hem de ekonomik bir web sitesine sahip olabilirsiniz

SEKTÖRLERE GÖZ AT
Hazır Web Siteleri

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.