Google Asistan Hakkında Bilgi

Google Asistan Hakkında Bilgi

Tarih: 22/Kasım /2017
Apple'ın işletim sstemi IOS'ta yer alan Siri'ye benzer bir uygulama Android telefonlar için geliyor. Google asistan adı verilen bu uygulama Siri benzeri bir uygulama.

Google Asistan uygulaması kullanımı oldukça basit, özel günlerinizi ve randevularınızı size hatırlatan bir yardımcı olarak programalnmış.

Google Asistanı Nasıl İndirebilirsiniz?

Google Asistan uygulamasını Google'ın resmi sayfasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android cihaza sahipseniz Google Play Store, İphone İOS için ise APP Store'dan kısa süre içerisinde bu yeni yardımcınızı yüklemeniz mümkün olacak.

Google Asistan ile soru sorup yardım isteyebilir veya telefon etmek gibi pek çok alanda size yardım edebilir. Bunun dışında yakınınızdaki noktaları size tarif etmek, randevularınızı ve notlarınızı size hatırlatmak, istediğiniz bazı bilgileri size sunmakgibi birçok alanda yardımcı bir uygulama.

Google Asistanı Nasıl Kullanabilirsiniz?

Google asistanı indirdiktensonra durum çubuğundan Ayarlar bölümüne tıklayın.
Hesaplar menüsünü açarak Google Asistan'ı aktif hale getirin.
Telefonunuzun ana ekranında bulunan Google arama çubuğuna tıklayın.
Ekranda karşınıza çıkacak olan talimatları sırasıyla gerçekleştirin. Hemen ardından ise bir konum belirleyerek bu konumu aktif hale getirmelisiniz. Gelecek uyarı mesajını "EVET, KABUL EDİYORUM" olarak tıklamalısınız. Kullanabileceğiniz programları tam olarak görmek adına "ÖRNEK UYGULAMA" seçeneğine tıklayın ve işleminizi sonlandırın.
Belirli bir süreden sonra Google Asistan özeliğini sesli olarak da açabileceğinizi unutmamalısınız.
Google Asistan ile işinizi tamamen bitirdikten sonra sağa ya da sola kaydırarak uygulamayı kapatabilirsiniz.
Kullanmakta olduğunuz uygulamaların yeni güncellemeleri geldiğinde Google Asistan burada da devreye girerek size bunları hatırlatacak.

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.