Facebook Reklamları

Facebook reklamları, firmanızın ürün veya hizmetleri ile ilgilenmesi muhtmel kişilere ulaşmanız için sosyal medyanın gücünü kullanmaktadır. Facebook Reklamları ile konum, yaş, cinsiyet, ilgi alanları ve diğer birçok özelliğe göre insanlara erişebilirsiniz.

Facebook Reklamları ile bütçe ve hedef kitleyi siz belirlediğiniz için kontrol sizdedir. Bütçenizi istediğiniz zaman düzenleyebilir veya reklamları durdurabilirsiniz.

Bir Facebook reklamı oluşturuldıuktan sonra bu reklamın gösterileceği hedef kitleyi kolaylıkla seçebilirsiniz. Yayınladığınız reklamlar kullanıcıların arkadaşlarının gönderileri arasında, sanki bir gönderi gibi gösterilir.SİZİ ARAYALIM!

Sizi Arayalım

Formu doldurun temsilcilerimiz size ulaşsın.

İsim Soyad
Email Adresi
Telefon
MesajınızFacebook reklam türleri şunlardır:

Sayfa Beğenmesi Reklamları

Sayfa beğenmesi reklamları, sayfanızı daha fazla kişinin beğenmesini sağlamak için yayınlanır. Beğeni başına bir ücret alınır. Bir kişi sayfanızı beğendiğinde, o kişinin tüm arkadaşlarında da görünecektir. Bu sayede işletmenizin reklamını geniş kitlelere ulaştırma şansını yakalarsınız.

Facebook Reklamları

İnternet Sitesine Tıklama Reklamları

İnternet Sitesine Tıklama Reklamları, yine sayfa beğeni reklamları gibi haber kaynağının arasında gözükür ve tıklandığında web sitenize yönlendirme yapılır. Yönlendirme yapılan sayfanın ana sayfanız olması gerekmemektedir. Herhangi bir sayfaya yönlendirebilirsiniz

Facebook Sayfa Beğenmesi

Uygulama Yükleme ve Uygulamayla Etkileşim Reklamları

Bu iki seçeneği kullanarak, uygulamanızı yüklemek isteyen veya uygulamanızı belirli bir amaçla kullanmak isteyen doğru kişileri bulabilirsiniz. Üstelik sonuçları da ölçebilirsiniz. Bu sayede uygulamanızı büyütebilir, insanların uygulamanızı nasıl kullandığını anlayabilir ve uygulamanızı iyileştirebilirsiniz.

Facebook Uygulama Reklamları

Etkinlik Yanıtı Reklamları

Etkinlik Yanıtı Reklamları ile Facebook'taki müşterilerinizin kendi Facebook takvimlerine ekleyebileceği bir etkinlik oluşturursunuz. Müşterilerinize açılış veya parti gibi etkinlikleriniz için hatırlatmalar gönderilir ve davetinize kaç kişinin yanıt verdiğini takip edebilirsiniz.

Facebook Etkinlik Reklamları

Teklif Alımı Reklamları

Teklif Alımı reklamları ile müşterilerinize indirimler ve başka özel fırsatlar sunabilirsiniz. Yine bu reklam türü de haber kaynağının arasında gözükür ve teklif al butonuna tıklayan potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Facebook Teklif Alımı

Video Görüntülemeleri

Video Görüntülemeleri reklam türü ile akılda kalacak ve Facebook'ta marka bilinirliğinizi artırmaya yardımcı olacak video reklamları oluşturursunuz ve izlenme arttıkça marka bilinirliliğiniz de artar.

Facebook Video Görüntülemeleri

Yerel Bilinirlik Reklamları

Yerel Bilinirlik reklamları ile, işletmenize yakın yerlerdeki insanlara erişebilirsiniz. Bu, hedef kitlenize erişmenin ve işletmenizi hatırlamalarını sağlamanın en kolay yoludur.

Facebook Yerel Reklamlar

Facebook Slayt Gösterisi Reklamları

Facebook Slayt Gösterisi Reklamları ile maliyeti badı düşük reklamlara oluşurursunuz sola doğru oklarla kayan bu reklam modeli sayesinde ilgi çekici reklamlar oluşturabilirsiniz. Slayt gösterileri fotoğraflardan oluşur, oldukça dikkat çekicidir. Üstelik genellikle daha düşük maliyetle daha hızlı üretilebilen bu reklam türü, videolar kadar etkili olabilmektedir.

Dinamik Reklamlar (Yeniden Pazarlama (Retargeting) Reklamları

Dinamik reklamlarla, internet sitenizi veya mobil uygulamanızı ziyaret etmiş kişilere ilgilendikleri ürünlerin tanıtımını Facebook'ta yapabilirsiniz. Böylece günümüzün en popüler sosyal medya mecrası Facebook’un çekim gücünü sitenize aktarmış olursunuz.Nihayetinde Facebook Retargeting kullanan firmaların dönüşümlerinde %170’lik bir artış gözlemlenmiştir.

Facebook Potansiyel Müşteri Reklamları

Potansiyel müşteri reklamları, işletmelerden bültenler, indirimler ve fiyat teklifleri gibi bilgiler almak isteyen insanlara bunu hızlı bir biçimde sağlarken gizliliklerinin korunacağından da emin olmalarını sağlar. Potansiyel müşteri reklamları sayesinde reklamlarınıza tıklayan veya dokunan insanları e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinin otomatik olarak doldurulduğu bir forma yönlendirebilir ve potansiyel müşterilerinizle iletişimde kalabilirsiniz.

Facebook Kanvas Reklamları

Kanvas, işletmelerin Facebook'ta hikayelerini anlatmak ve ürünlerini sergilemek için kullanabilecekleri sürükleyici ve ifade özgürlüğü sunan deneyimdir. Videoları, durağan görselleri ve eylem çağrısı düğmelerini bir arada kullanarak Kanvasınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kanvas'ta insanlar dönen görseller arasında kaydırarak geçiş yapabilir, panoramik görselleri görmek için telefonlarını sağa/sola yatırabilir ve yakınlaştırarak görselleri detaylı olarak inceleyebilir.

Yüzlerce müşterimiz yanılıyor olamaz

Hemen Şimdi İletişime Geçin

Copyright © 2004 - 2021 CMS Bilişim. Tüm hakları Saklıdır.